Otázky a odpovědi

Zde najdete odpovědi na nejfrekventovanější otázky.
V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit! Rádi Vám osobně poradíme.

Logo
Objevte výhody

aplikace Telidoo


Stáhnout aplikaci
Zobrazit vše
Integrace Centrum SMS API je jednoduchá. Po registraci a přihlášení naleznete v administraci na webových stránkách CentrumSMS nebo v nastavení aplikace Telidoo přístupové údaje pro API (tzv. access token). Váš programátor snadno integruje API dle požadavků – integrace spočívá v tvorbě jednoduchého kódu ve vašem e‑shopu. Podrobnou dokumentaci k API, kterou jistě váš programátor ocení, naleznete zde.
Webhooky slouží k získání informace o doručení zprávy. V administraci CentrumSMS můžete nastavit URL adresu, která je zavolána dojde-li k požadované události (např. zpráva byla doručena). URL adresa může obsahovat i Basic autentizaci, např. http://user:pass@example.com. V reportu obdržíte stejné informace jako v detailu zprávy, navíc je k nim ale připojen název události a odkaz na detail.
Pokud vaše URL vrátí status kód z intervalu <400, 5XX>, systém se třikrát pokusí zopakovat zaslání doručenky.
Komunikace mezi klienty a aplikací je, stejně jako komunikace mezi aplikací a SMS bránou, šifrována pomocí standardu TLS. Data nejsou exportována do cizích systémů. Webová aplikace je postavena nad stabilním frameworkem, který je s ohledem na nalezené bezpečnostní chyby pravidelně aktualizován.
Prostřednictvím Aplikace CentrumSMS umožňujeme odesílat přes jednu SIM kartu až 6000 SMS zpráv za měsíc. V případě potřeby odesílání většího množství zpráv doporučujeme přidat další SIM kartu.
Prostřednictvím Aplikace CentrumSMS závisí rychlost odesílání SMS na podmínkách tarifu u vašeho mobilního operátora. Obecně se jedná o přibližně 1 SMS/min.
Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás

534 534 236