Ceník

Aplikace CentrumSMS

Řešení vhodné pro velmi levné rozesílání v objemu do 4500 SMS měsíčně s absolutní kontrolou nad doručením, bez potřeby rychlé rozesílky.

Na Váš chytrý telefon si nainstalujete aplikaci Telidoo, potvrdíte oprávnění a zaktivujete v nastavení službu Centrum SMS. Telefon zapojíte na dobíjení v oblasti kvalitního WiFi signálu a vložíte do něj vaši SIM kartu s neomezeným tarifem.

SMS přes API jsou odesílány prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu a Vaší SIM karty v souladu s tarifem a podmínkami vašeho operátora a platné legislativy ČR. Množství odeslaných SMS jejich doručení tak závisí jen na vašem operátorovi a zvoleném tarifu.*

  • Kontrola nad odesláním je formou doručenek, které vidíte i přímo v telefonu, nebo ve Vašem API
  • Telefonní číslo je pouze Vaše, příchozí volání je možné přímo vzít, nebo lze přesměrovat na Vaše jiné telefonní číslo
  • Na odeslané SMS je možné odpovídat SMS je možné odesílat přímo i z mobilního telefonu nebo webového rozhraní Centrum SMS
  • Rychlost a množství odeslaných SMS závisí na vašem mobilním tarifu (obvykle 1 SMS/min)
Zřízení ZDARMA
Balíček 1500 SMS 1 SIM/30 dnů 200 Kč/8 EUR
Cena bez DPH
Vyzkoušejte na 14 dní ZDARMA

Bez poplatků rozposílejte SMS celých 14 dní


Obnovení balíčku probíhá automaticky po uplynutí 30 dnů nebo po vypotřebování 1500 SMS. Balíček je možné obnovit maximálně 3 krát (4500 SMS) na 1 SIM za dobu 30 dnů. Doporučujeme si kredit dobít dopředu. V případě zaslání většího objemu SMS v rámci 30 dnů je potřeba službu CentrumSMS aktivovat na více SIM kartách.

* Centrum SMS negarantuje odeslání SMS neboť závisí na podmínkách vašeho mobilního tarifu a upozorňuje, že strojové odesílání SMS nemusí být v souladu s podmínkami vašeho mobilního operátora.